42025

Kalitenin Adı Hakan Tel Örgü

Tel örgü, panel çit ve jiletli tel gibi çevreleme sistemleri denince ilk akla gelen firma olan Hakan Tel Örgü olarak ürünlerimize her geçen gün yenilerini ekliyor, daha kaliteli ve daha ekonomik ürünler sunmak için kendimizle yarışıyoruz. Tek rakibimiz kendimiz; sektöründe öncü olan firmamız İstanbul tel örgü firmaları içinde lider konumda olmamızı kalitemize, ekonomik fiyatlarımıza ve siz değerli müşterilerimizin ilgi ve memnuniyetine borçluyuz. Bizi lider firma haline getiren müşterilerimize bir teşekkür olarak piyasadaki en ekonomik fiyatları sunuyoruz.

Çevreleme Sistemleri

Bir yeri mahremiyet, güvenlik veya estetik unsurlar göz önünde bulundurarak ve alanın dışarıdan görünüşünü engellemeden yapılan sistemler olarak tanımlayabileceğimiz çevreleme sistemleri ihtiyaca göre değişiklik gösteren ürün ve ürün gruplarından oluşmaktadır. Bizim çevreleme sistemleri adına üretimini yaptığımız ürünler şunlardır:

Tel Örgüler

Tel örgü sistemleri genellikle arsa, bahçe gibi yerlerin çevrelenmesinde kullanılır. Hem sınır belirleme hem de yabancıların girişini engelleme özelliklerini aynı anda sunar. Direk olarak toprağa uygulanabildiği gibi surların veya duvarların üzerine de uygulanabilir. En çok kırsal kesimde ihtiyaç duyulur.

Panel Çitler

Ev, villa, açık oturma alanı bulunan kafe ve restoran, site gibi yerlerin çevrelenmesinde panel çitler tercih edilir. Görsel bakımdan son derece şıktır ve nispeten de olsa güvenlik unsuruna da sahiptir.

Jiletli Teller

Jiletli tel birden fazla ürün çeşidinin olduğu bir çevreleme sistemidir. Galvaniz teller üzerine keskin ve görsel bakımdan da son derece caydırıcı jiletlerin yerleştirildiği jiletli teller en çok askeri alan, havaalanı, istasyonlar, fabrika ve depo çevreleri gibi güvenliğe çok ihtiyaç duyulan yerleri çevrelemek için kullanılır. Jiletli teller düzlemsel, helezon, düz hatlı, kaynaklı jiletli tel olmak üzere farklı ürün gruplarının genel adıdır.