42025

Uzman Çevreleme Sistemleri

Sizlere yıllardır üstün hizmet ve kaliteli ürünler sunan; ekonomik fiyatlarıyla yüzünüzü güldüren Hakan Tel Örgü olarak en yeni ürünlerimizi sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Çevreleme sistemlerinde uzman olan firmamız size özel ürünler üretmektedir.

Neden Çevreleme?

İnsanoğlu var olduğu günden bu yana sahip olduğu mülk ve arazileri koruma altına almak istemiştir. Bunun ilkel olarak yapıldığı yıllardan bugüne çevreleme sistemlerinde çok yol kat edilmiş, yeni ve ihtiyaç odaklı ürünler ortaya çıkmıştır. Biz de sizlere milenyum teknolojileri ile üretilmiş birbirinden özel ürünler sunmaktayız. Eğer siz de ev, bahçe, arazi, işyeri, depo gibi koruma altına almak istediğiniz bölgeler için bu sistemlere ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü Hakan Tel Örgü geniş ürün yelpazesi sayesinde sizin ihtiyacınız olan ürünleri ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. İddia ediyoruz! Bu kaliteyi bu fiyatlarla bizden başka yerde asla bulamazsınız!

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz tel örgü, panel çit, jiletli tel gibi ürünleri ve bu çeşitlerin farklı modellerini içermektedir.

            Tel Örgü

            Daha çok kırsalda tercih edilen, arsa veya araziyi çevreleme, sınırları belli etme ve özellikle yabani hayvanların girmesini engelleme amaçlarıyla kullanılan bir üründür. Galvaniz kaplı ve PVC kaplı tel örgü çeşitleri bulunmaktadır.

            Jiletli Tel

            Daha çok güvenlik sağlama amaçlı özel korunması gereken yerler tercih edilen jiletli teller yabancıların girmelerini tamamen engeller, görüntüsü bile caydırıcıdır. Helezon jiletli tel, düzlemsel jiletli tel, kaynaklı jiletli tel ve düz hatlı jiletli tel çeşitleri bulunmaktadır. Güvenlik düzeyi ihtiyacınıza uygun olan jiletli tel modelleri için lütfen bize ulaşın.

            Panel Çit

            En çok site, villa, restoran gibi yerlerin çevrelenmesi için tercih edilen panel çit ise görsel olarak estetiktir ve aynı zamanda güvenlik sağlamaya yardımcıdır.

Fiyatlarımız

Fiyatlarımız ürün bazlı olarak değişkenlik gösterdiği için bize ulaşarak fiyat bilgisi almanızı öneririz.